Sunucuya nasıl giriş sağlarım?

Karakter Başvurusu üzerinden öncelikle karakter başvurusu göndermelisiniz. Ardından başvurunuz onaylanır ise size gelen bilgi doğrultusunda discord sunucumuza gelip ses teyit işlemi gerçekleştirildikten sonra oyuna giriş sağlayabilirsiniz.

Spontane Roleplay ekibine nasıl dahil olurum?

Şuan için ekip başvuruları açık değildir. İlerleyen günlerde destek ekip için başvuruların açılması düşünülmektedir.

FPS sorunları olacak mı?

Spontane Roleplay Developer Ekibinin en büyük önceliklerinden biri de FPS durumudur. Sunucumuzun sistemlerinin tümü geliştirici ekibimiz tarafından özenle kodlanmakta, entegre edilmektedir. Hiçbir sistem FPS düşüşü yaşatmayacaktır.

Başvurular ne zaman açılacak?

Karakter başvurularının açılması hakkında net bir tarih bulunmamaktadır, duyuruları takip etmek için discord sunucumuza katılabilirsiniz.

ADK (Ailevi Değerlere Hakaret) serbest mi?

Sunucumuzda küfür yasak olmayacak fakat oyuncular yöneticiler tarafından sürekli olarak bu konuda takip edilecektir. Dini değerlere hakaret farklı algıları ortadan kaldırmak için yasaklanmıştır. Oyuncuların küfür olayını abartması, ettikleri küfürlerde OOC’ye çıkma durumları yönetim tarafından düşünülür ise uyarı veya direkt olarak ban işlemi uygulama hakkı yönetimde saklıdır.

Sunucu içerisinde herhangi bir yaş sınır var mı?

Sunucumuz +18 yaş kitlesine açıktır. 18 yaşından küçük oyuncular için ilerleyen dönemlerde belki bir proje yapılır ama bu konuda şimdiden net bir şey söylemek uygun olmaz. Bu konudaki tüm haklar üst yönetime aittir.

İki aşamalı onay nedir?

Karakter başvurusu onaylanan oyunculara ses teyiti yapılacaktır. Ses teyiti tam manasıyla bir ikinci aşama değil sadece ses kalitesi için yapılacaktır.

Sunucuda bulunması gerektiğini düşündüğüm sistemleri nasıl bildirebilirim?

Discord üzerinden AR-GE Bölümüne konu ile ilgili fikir paylaşımı yapabilirsiniz. Aynı zamanda benzeri bir sistem internet sitemiz üzerinde mevcuttur. Sitemiz üzerinden fikir/öneri/görüş belirtebilirsiniz.

Ses değiştirme programı kullanmak serbest mi?

Ses değiştirme programlar kullanmak kesinlikle yasaktır. Soundpad, soundboard vb programlar müzik için kullanılabilir.

Bilgilerim güvende mi?

Bilgilerinizin tümü KVKK’ya uygun şekilde şifrelenmiş biçimde veritabanınında saklanmaktadır.

bizleri takip et: